Gboard, nowa oficjalna klawiatura Google dla Androida, została zaprezentowana

A czy to klawiatura? Google oraz nie tylko został zaktualizowany pod względem wyglądu i funkcjonalności, ale także był rozważany od jakiegoś czasu narzędzie szło również zmienić nazwę, jak już się stało. Ale to, co być może najbardziej interesujące, to nowe funkcje i ulepszenia, które mają programista zastosowane do twojego własnego Wirtualna klawiatura ten Dlatego od teraz za każdym razem, gdy chcemy wyszukać tę aplikację, musimy to zrobić za pośrednictwem jej nowej oficjalnej nazwy, Gboard, która jest już dostępna Sklep Google Play oficer armii ten

Warto zauważyć, że nowy Gboard wprowadza kilka ulepszeń do aplikacji Klawiatura Google dla android , jak Pisanie poślizgu , wprowadzanie głosowe i implementuje funkcję wyszukiwania Google. Podobnie użytkownicy tego systemu mogą teraz wyszukiwać i wysyłać dowolne informacje z tej samej aplikacji, a także GIF-ów lub emotikony wszystko z samej klawiatury. Z drugiej strony Google potwierdził, że dodał wprowadzanie wielojęzyczne, aby użytkownicy mogli szybciej i łatwiej przełączać się między różnymi językami.

Każdy, kto używa Gboard, będzie mógł z niego korzystać rafinowany ponieważ umożliwia wyszukiwanie i udostępnianie wyników bezpośrednio z klawiatury, a także udostępnia powszechnie używane informacje, takie jak czasy lotów, meteo lub najnowsze wiadomości lub znajdź i udostępnij emotikony i GIF ten W ten sposób zamiast przewijać w górę lub w dół, aby znaleźć konkretny emoji, za pomocą nowego narzędzia musimy po prostu poszukać terminu, który najlepiej go opisuje.

Gboard i jego nowe funkcje

Jeśli chodzi o pliki GIF, to już mogą być udostępniane przez samą klawiaturę, jeśli używamy ich w kompatybilnych aplikacjach, takich jak np. . Czat Google , W my Spotkania chociaż gigant wyszukiwania obiecał dodać więcej aplikacji w nadchodzących tygodniach. Kolejna nowa funkcja aplikacji algorytmy uczenia się które pozwalają mu przewidywać potencjalne wyszukiwania związane z konkretnym użytkownikiem. ten

Wreszcie dzięki technologii Glide Typing z niego proroctwo i jego automatycznej naprawy, chcesz, aby Gboard był najszybszą i najłatwiejszą do pisania klawiaturą Urządzenia z Androidem ten Wydany ze wsparciem 100 języków , choć w nadchodzących miesiącach pojawi się więcej.

Czy kiedykolwiek próbowałeś nowej klawiatury Google dla Androida, co myślisz?

Dodaj komentarz