Firma Adobe koncentruje się na rzeczywistości wirtualnej, animacji i animacji graficznej dzięki usłudze Adobe Creative Cloud

Czasy się zmieniają, podobnie jak technologie i produkty, których ludzie szukają. W świecie, w którym strumieniowanie wideo jest powszechne i gdzie istnieje wiele narzędzi do tworzenia i edycji wideo, liderzy branży muszą znaleźć sposób na dostosowanie się do nowych technologii, nowych epok i zacząć dostarczać produkt, którego użytkownicy chcą w krótkim czasie. przed kimkolwiek innym. A teraz nie można zaprzeczyć, że ten produkt to wirtualna rzeczywistość, obszar, w którym Adobe z Creative Cloud już zaczęło brać udział.

La kontynuacja Adobe Creative Cloud to najbardziej kompletne i profesjonalne narzędzie do tworzenia i edycji wszelkiego rodzaju treści cyfrowych, od wideo po pakiety wideo i audio.

Adobe ciężko pracuje, aby nadal konkurować na coraz bardziej konkurencyjnym rynku, na którym istnieje duża liczba aplikacji do edycji multimediów i gdzie duża firma, taka jak Apple, stara się zdobyć zaufanie użytkowników z branży wydawniczej. oraz tworzenie treści multimedialnych z dużą liczbą aplikacji multimedialnych.

Dlatego strategia Adobe jest jasna. Z jednej strony firma porozumiała się z innymi firmami, takimi jak m.in. Microsoft , w celu doskonalenia oferty produktowej obu, az drugiej strony, aby zacząć zaspokajać potrzeby, których w przyszłości będą potrzebować wydawcy i twórcy treści multimedialnych. W zakresie wirtualnej rzeczywistości, animacji i animacji.

Wiadomość, że Adobe zostanie zintegrowany z Creative Cloud do końca roku

Jak powiedzieliśmy wcześniej, Adobe pracuje nad dodaniem nowych funkcji i ulepszeniem wszystkich istniejących pod względem wirtualna rzeczywistość, animacja i rozrywka ten Aby to osiągnąć, firma stosuje szereg funkcji i funkcji w kluczowych produktach do tworzenia i edycji multimediów, które są częścią Creative Cloud, która ukształtuje nowe profesjonalne narzędzia do edycji.

Wiadomości Adobe działają i stopniowo wprowadzają ich produkty obejmują:

  • Animowana grafika ten Ta funkcja, dostępna od kwietnia zeszłego roku, umożliwia korzystanie z Adobe Premiere Pro After Effects za pomocą szeregu łatwych w użyciu szablonów.
  • Animator postaci 1.0 ten To narzędzie zawiera znaczące zmiany w podstawowych i konfigurowalnych animacjach, takie jak „fuzja pozycji”, większy szacunek dla fizyki i ulepszenia synchronizacji ust podczas mowy.
  • Adobe Premiere Pro pozwoli Ci tworzyć treści w wirtualnej rzeczywistości ten Adobe zainstalowało unikalne środowisko, które ułatwia swoim użytkownikom pracę nad tworzeniem tego typu treści, a także edycję wideo VR i/lub 360 stopni.
  • Projekty grupowe ten Dzięki tej funkcji będziemy mogli usprawnić pracę zespołową, a także przyspieszyć tworzenie wszelkiego rodzaju projektów.
  • Przesłuchanie firmy Adobe ten Aplikacja ta otrzyma również ważne informacje o elastycznej organizacji warsztatów. Ponadto wprowadzi ulepszenia do edycji wielościeżkowej i odtwarzania treści w czasie rzeczywistym, a także funkcję, która automatycznie dostosowuje głośność do rodzaju dźwięku.

Wreszcie firma Adobe potwierdziła, że ​​jej aplikacje i platformy są coraz bardziej zintegrowane z platformą. gniazdo Adobe Stock , biblioteka zawierająca ponad 90 milionów wszelkiego rodzaju zasobów, do której ostatnio dodano ponad 4 miliony materiałów HD. I 4K dostępne dla użytkowników.

Jak powiedzieliśmy, chociaż niektóre z tych funkcji i funkcji są już dostępne, inne będą pod koniec tego roku, aby rozpocząć kreatywność w 2018 roku.

Co sądzisz o nowościach, nad którymi Adobe pracuje nad przyszłością publikacji i tworzenia mediów?

Dodaj komentarz