Filtry Zakupów Google Co to jest, do czego służą i jakie są rodzaje?

Pobieranie odcisków palców jest niezbędne do tworzenia ekranów filtry Google Zakupy pomoże Ci ulepszyć przeglądanie stron internetowych. Niewielu wie jak do czego służy i jak mogą lepiej z niego korzystać narzędzia .

Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie ten artykuł. W tym artykule dowiesz się, czym są filtry Zakupów Google i jak z nich korzystać, aby uzyskać wszystkie korzyści. ta cecha Google.

Jeśli chcesz wiedzieć jakie typy filtrów powinieneś przeczytać ponieważ pokażemy Ci wszystkie informacje związane z tą platformą Google. Sprawdzić.

Co to są filtry Zakupów Google i do czego służą?

Zakupy Google to narzędzie, które pozwala znaleźć produkty w sklepach internetowych . Charakteryzuje się dostarczaniem towarów w kategoriach, które pomagają ulepszyć bardziej szczegółowe wyszukiwanie i które są powiązane z upodobaniami użytkownika. W ten sposób, Za każdym razem, gdy przeprowadzasz określone wyszukiwanie, zobaczysz wyniki Zakupów Google .

„AKTUALIZUJ” Chcesz dowiedzieć się więcej o filtrach w Zakupach Google i jakie są ich typy? ⭐ ODWIEDŹ TUTAJ ⭐ i dowiedz się wszystkiego o SCRATCH! „

Dodatkowo posiada własną wyszukiwarkę. oferuje możliwość tworzyć filtry, aby wyniki były bardziej ograniczone i jest związane z preferencjami użytkownika i lokalizacją geograficzną. Dlatego za każdym razem, gdy używasz tego typu ograniczeń, ograniczasz wyniki, które widzisz na ekranie.

Jakie są korzyści z używania filtrów Zakupów Google?

Podobnie jak w przypadku innych filtrów, podczas korzystania z tego typu narzędzi, Zakupy Google, będziesz miał wybór zobacz wyniki, które Cię najbardziej interesują ponieważ znajdziesz sklepy i produkty, które jest blisko ciebie . Ponadto możesz wybrać, jeśli chcesz strony są umieszczone oraz dzień w określonym czasie i na żądanie poprawić objętość wyników które pojawią się w Twoich wyszukiwaniach.

Kolejną zaletą korzystania z filtrów jest to, że możesz wybierz konkretny obszar witryny oferowanie produktów. Pomoże to zwiększyć bezpieczeństwo i znaleźć strony, z których można korzystać bezpłatnie. Wybór rynku będzie szybszy , ze względu na łatwość znalezienia szukanego produktu.

Rodzaje filtrów w Zakupach Google Co to wszystko?

Rodzaje filtrów, które znajdziesz w Zakupach Google to:

  • O zawartość strony , może zawierać: dokładne słowa lub frazy, wszystkie słowa w wyszukiwaniu (lub dowolne z nich) oraz numer jednostki miary, którą chcesz wyszukać.
  • Możesz także wybrać przeciwko język, obszar i treści nieodpowiednie dla nieletnich .
  • Możesz filtrować wyniki według ostatnia aktualizacja strony , rozszerzenie domeny i URL specyficzne i Warunki które mogą być wyświetlane na stronie.
  • Wreszcie możesz filtrować Zakupy Google z typ formularza strony i prawa użytkowania produkty, które chcesz kupić.

Jeśli masz jakieś pytania, zostaw je w komentarzach, skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej i pomożemy wielu innym członkom społeczności. Kocham cię!

Dodaj komentarz