Facebook: Jak zalogować się bezpośrednio bez wprowadzania hasła

Przewodnik po dostępie do Facebooka bez konieczności każdorazowego wprowadzania hasła

Facebook przedstawia opcję, dzięki której możemy wejdź bezpośrednio bez wpisywania naszego hasła każdego dnia, unikając wprowadzania naszych danych uwierzytelniających za każdym razem, gdy próbujemy uzyskać dostęp popularna sieć społecznościowa w z PC lub przeglądarka. I obserwuje tak wielu użytkowników dokładnie wyczyść przeglądarkę internetową usuwanie historii, plików cookies lub identyfikatorów dostępu Portale społecznościowe my na kontach e-mail .

Na szczęście, Facebook ma własny system przyspieszający dostęp użytkowników, który różni się od zwykłych opcji konta i przechowywania słów de iść przez Przeglądarki internetowe . Dlatego poniżej wyjaśniamy, jak wejść Facebook bez hasła z konfiguracja społeczny w wersji internetowej .

Indeks treści:

Jak zalogować się do Facebooka bez hasła

Prawdopodobnie wielu użytkowników tego nie zna Wybór na Facebooku wiąże się z automatycznym połączeniem bez hasła, bo ufają Ci od pierwszej chwili system automatyczny Z nawigatorzy Internet, aby zapisać poświadczenia określonej witryny przy pierwszym dostępie do niej. . Problem polega na tym, że za każdym razem, gdy czyścimy przeglądarkę, tracimy tego rodzaju pomoc.

Facebook ze swojej strony pozwala nam skonfigurować opcję automatycznego dostępu poprzez La własny Konfiguracja Facebooka , opcja, która będzie powiązana z naszym profilem. Aby to zrobić, konieczne jest kliknij odwróconą strzałkę znajduje się u góry głównego ekranu Facebooka do przeglądania menu opcji sieć społeczna; musimy mieć teraz dostęp Ustawienia aby uzyskać dostęp do opcji Facebooka.

Facebook: jak zalogować się bezpośrednio bez hasła

Pewnego razu Strona ustawień Facebooka W Ustawienia musimy mieć dostęp bezpieczeństwo i logowanie ; W tym menu musimy przewijać w dół, aż znajdziemy opcję Zaloguj się za pomocą swojego zdjęcia profilowego my Zapisz swoje dane logowania .

Facebook: jak zalogować się bezpośrednio bez hasła

W tej sekcji wystarczy kliknąć przycisk reszta znajduje się po prawej stronie dla opcji relacja ; teraz możemy wybrać funkcję Zapamiętaj słowo de iść przez aby umożliwić automatyczny dostęp do Facebooka bez hasła.

Facebook: jak zalogować się bezpośrednio bez hasła

W ten sposób możemy uzyskać dostęp do Facebooka bez konieczności podawania hasła, wystarczy kliknąć zdjęcie profilowe, które pojawia się na stronie głównej Facebooka, a zostaniesz przeniesiony bezpośrednio.

Jak uzyskać dostęp do Facebooka bez podawania hasła?

Oczywiście musimy pamiętać, że ta opcja jest polecana tylko dla naczynia, akcesoria i nigdy na komputerach publicznych lub które udostępniamy innym użytkownikom, ponieważ każdy może uzyskać dostęp do naszego konta, klikając nasze zdjęcie profilowe. Jeśli chcemy wyłączyć tę opcję, po prostu powtórz te same kroki i kliknij opcję Wyłącz link do zdjęcia profilowego .

Jak uzyskać dostęp do Facebooka za pomocą telefonu komórkowego i oficjalnej aplikacji?

Mieć dostęp Facebook z telefonu komórkowego lub tablet, wykonaj następujące czynności automatycznie:

  1. Pobierz oficjalną aplikację Facebook na iOS lub Androida, aby połączyć się z Facebookiem bez korzystania z przeglądarki internetowej.
  2. Po zainstalowaniu otwórz aplikację z ekranu głównego telefonu komórkowego lub tabletu.
  3. Wprowadź swoje dane logowania, aby zalogować się do aplikacji Facebook.
  4. Od teraz masz bezpośredni dostęp do Facebooka z telefonu komórkowego lub tabletu bez konieczności wprowadzania danych dostępowych.

Jak uzyskać dostęp do Facebooka z telefonu komórkowego bez oficjalnej aplikacji?

Jeśli chcesz oszczędzać zasoby mobilne podczas korzystania z Facebooka i nie chcesz instalować oficjalnej aplikacji (ponieważ zużywa dużo zasobów mobilnych), wykonaj następujące czynności:

  1. Otwórz przeglądarkę mobilną i przejdź do oficjalnej strony na Facebooku.
  2. Wprowadź swoje dane dostępowe do Facebooka za pomocą przeglądarki mobilnej.
  3. Przejdź do opcji konfiguracji Facebooka i znajdź pozycję Dodaj na ekranie głównym.
  4. Spowoduje to dodanie ikony umożliwiającej dostęp do oficjalnej strony na Facebooku z już zarejestrowanymi danymi dostępu, dzięki czemu możesz uzyskać dostęp do swojego konta bez bezpośredniej instalacji aplikacji.

Jak zalogować się do Facebooka za pomocą kodu QR?

Oprócz metody automatycznego uruchamiania, Facebook umożliwia nam dostęp do naszego konta użytkownika bez wprowadzania hasła przez jego wersję internetową Kod QR . W tym celu, po zalogowaniu się na tym samym komputerze, możemy uzyskać dostęp do naszego konta za pośrednictwem naszego zdjęcia profilowego, aby uzyskać dostęp do nowego okna logowania.

facebook wejdź bezpośrednio bez hasła

Teraz musimy kliknąć przycisk Połącz się z telefonem otworzyć nowe okno, w którym Kod QR i pojawią się instrukcje. Uzyskaj dostęp do aplikacji mobilnej Facebook już teraz, papirus w dół i skieruj aparat na kod QR na ekranie QR . W ten sposób możemy automatycznie rozpocząć sesję na Facebooku bez wpisywania czegokolwiek.

Jak odzyskać Facebooka bez adresu e-mail i hasła

Jeśli chcesz wejść na Facebooka i zapomniałeś hasła i nie możesz uzyskać dostępu do swojej poczty, ten film wyjaśnia, jak to zrobić:

Wideo - Odzyskaj swój Facebook bez adresu e-mail i hasła

Dodaj komentarz