Edycja i znak wodny wielu zdjęć jednocześnie za pomocą PhotoHandler

Oprogramowanie, o którym mówimy, nazywa się PhotoHandler i jest aplikacją, którą można pobrać bezpłatnie. Po zainstalowaniu na naszym komputerze jest w stanie zlokalizuj wszystkie zdjęcia które zapisujemy na dysku twardym, a nawet pozwala nam importować wszystkie zdjęcia z własnego kamera lub de Notr karta SD w sposób kompletny.

PhotoHandler umożliwia masową edycję i zdjęcia ze znakiem wodnym

Aby to zrobić, po prostu podłącz urządzenie lub kartę do naszego komputera i kliknij przycisk Wstaw w lewym dolnym rogu interfejsu. Spowoduje to wyświetlenie wyskakującego okienka, które wykryje nasz aparat lub kartę pamięci i z którego możemy wskazać folder, do którego chcemy wstawić zdjęcia. Proces, który możemy również zautomatyzować si umysł zawsze chcesz mieć je w jednym miejscu.

Jednak wśród najbardziej godnych uwagi funkcji PhotoHandler należy zauważyć, że oferuje on możliwość: edytuj lub dodawaj znaki wodne do wielu zdjęć w partii ten Aby to zrobić, wystarczy zaznaczyć wszystkie zdjęcia lub obrazy, które chcesz edytować w tym samym czasie, a następnie kliknąć przycisk. reszta na dole interfejsu PhotoHandler. To pokaże nam możliwość wykonania trzech czynności, Edytuj, Dodaj znak wodny lub Exi .

Jeśli wybierzemy znak wodny, otworzy się tabela, w której możemy skonfigurować znak wodny, który chcemy dodać do wszystkich zdjęć w partii. Możemy wskazać tekst, obraz, rozmiar, pozycja, krycie, cień oraz inne aspekty personalizacji znaku wodnego zgodnie z naszymi preferencjami. Kiedy będziesz gotowy, po prostu kliknij przycisk Zapisz, a PhotoHandler automatycznie doda ten znak wodny do wszystkich twoich zdjęć.

Podobnie, jeśli wybierzemy opcję reszta , otworzy się menu edycji, z którego możemy zastosować pewne zmiany i filtry do wszystkich zdjęć grupowych, bez konieczności ich oddzielnego przeglądania.

Dodaj komentarz