Dlaczego nie mogę zamówić DiDi? Dlaczego DiDi sprawia mi problemy?

DiDi Chuxing postawił wymagania dotyczące doboru kierowców i technologii bezpieczeństwa dla pasażerów (m.in. przycisk alarmowy, GPS, aby nie zbaczali z trasy, kontrolując przeszłość, raport kierowcy ), wygląda na to że tracą niektóre szczegóły. Na przykład trudno zrozumieć, dlaczego pasażer nie może zamówić DiDi.

Ponadto w niektórych miastach na całym świecie pojawiają się pozytywne recenzje. ale są też wady związane z liczbą użytkowników narzekających na usługę. że trudno było to kontrolować i stoisko I dlatego problemy dla użytkowników ? i zostanie zgłoszony później.

Dlaczego nie mogę zamówić DiDi?

Po pobraniu aplikacji przez użytkownika i uzupełnieniu danych osobowych należy również podać metodę płatności. Wiemy już, że może to być karta kredytowa lub debetowa lub możesz aktywować płatność gotówką jeśli twoje miasto na to pozwala.

Tak więc, jeśli po raz pierwszy wspomina się o wycieczce, a płatność jest dokonywana kartą, nawet jeśli nie masz salda na jej pokrycie, przewodnik to zrobi. ponieważ firma nie ma dostępu do banku, aby poznać saldo.

Jeśli koszt pojawi się pod koniec podróży jest nie przykryte nadal masz dług ? które można odzyskać, gdy masz należną kwotę na karcie; Dlatego nie będziesz mógł poprosić o kolejną podróż DiDi, dopóki nie zostanie ona całkowicie anulowana.

Dlaczego DiDi sprawia mi problemy?

Wydaje się, że problemy, jakie DiDi stwarza użytkownikom, według komentarzy w mediach społecznościowych, wynikają zarówno z administracyjnej części faktur, jak i pewne zachowania przewodnik ten

Mówimy o zawyżonych lub wygórowanych opłatach, a także o zatrzymaniu większej ilości pieniędzy niż oczekiwano, ofertach, które nie są brane pod uwagę, klienci nie mogą rozliczać się z DiDI , Łącznie z.

Ponadto w podanej lub orientacyjnej cenie wywoławczej nie są wymienione żadne dodatkowe opłaty drogowe ani opłaty za przejazd. co zwiększa cenę, nawet jeśli są to małe trasy, a czasami kierowcy pobierają opłatę bez przejazdu tą trasą. inne zarzuty to kradzież telefonu komórkowego , samochody w złym stanie, w tym aby użytkownicy czuli się oszukani.

Jakie są wymagania biznesowe DiDi dla kierowców?

Zostań partnerem DiDi lub kierowca firmy, on konieczne jest posiadanie wszystkich ważnych dokumentów ? Wśród nich muszą posiadać oficjalny dokument tożsamości, kartę rejestracyjną i ubezpieczeniową pojazdu, prawo jazdy oraz unikalny kod ewidencji ludności. jeśli są to ważny paszport zagraniczny i modulowana częstotliwość lub FM.

Niektóre warunki jakie muszą mieć samochody są również wymagane ? Wśród 5 osób łącznie z kierowcą, model nie większy niż 2012, minimum 4 drzwi, klimatyzacja, pasy bezpieczeństwa, poduszki powietrzne, hamulce ABS, bez problemów i wszystko w doskonałym stanie.

Ważna jest lepsza kontrola doboru całego personelu pracującego w firmie. unikając w ten sposób niewłaściwego ładowania i nieco unikając nieodpowiedzialnych kierowców. Przede wszystkim weź pod uwagę kulturę kraju, w którym działa. bo ważne jest, aby mieć pracowników o najwyższym poziomie świadomości.

W ten sposób będziesz mógł zaoferować wysokiej jakości usługi firmy i nie powodować problemów użytkownikom. a także zapewnienie, że każda podróż jest odpowiednio opłacona za DiDi i że podróżni mogą poprosić o kolejną, bez długów. trzeba dalej pracować, aby móc się rozwijać.

Dodaj komentarz