Co to jest tryb Boga systemu Windows i do czego służy?

Tryb Boga systemu Windows to ukryte menu w systemie z dużą liczbą narzędzi i opcji, które zwykle nie są domyślnie włączone w systemie. W trybie Boga możemy kontrolować użytkowników, zarządzać danymi uwierzytelniającymi, zmieniać język, edytować linie zadań itp. Z tego menu możesz konfigurować i zarządzać prawie wszystkimi aspektami systemu Windows. Bóg jest dostępny dla Windows Vista, Windows 7 i Windows 8.

Jak uzyskać dostęp do Boga systemu Windows?

Windows God jest ukryty w systemie, aby uniemożliwić każdemu użytkownikowi dostęp do niego i uszkodzenie systemu. Aby go aktywować, musimy wykonać kilka bardzo prostych kroków:

  • Tworzymy nowy folder w dowolnej lokalizacji (np. w biurze).
  • Zmień nazwę folderu i umieść go: GodMode. 7 ED7BA470-8E54-465E-825C-99712043E01C}
  • Naciśnij enter, a nazwa folderu i ikona zmienią się automatycznie.

Kliknij dwukrotnie ostatnio utworzoną ikonę, a otworzy się okno ze wszystkimi opcjami i narzędziami, które możemy skonfigurować w systemie Windows.

Jak widać, mamy ponad 270 różnych pozycji konfiguracyjnych, znacznie więcej niż jest dostępne w panelu sterowania lub jakimkolwiek innym narzędziu konfiguracyjnym. Bóg to narzędzie nieznane wielu, ale może nam pomóc, gdy musimy podjąć pewne kroki i zmodyfikować nasz system, a także dostosować niektóre parametry optymalizacji.

Czy wiesz Tryb boga systemu Windows ; Jakie działania podejmujesz?

Dodaj komentarz