Co to jest plik PDD i jak mogę go otworzyć?

Być może napotkałeś rozszerzenie pliku PDD podczas wyszukiwania edytowalnych wektorów lub obrazów, ale nie jest to często spotykany format. Dlatego dzisiaj trochę o tym porozmawiamy co to jest plik PDD i jak mogę go otworzyć? więc następnym razem, gdy go znajdziesz, możesz go użyć bez większych trudności.

Co to jest plik PDD?

Podczas pracy z edytorem obrazów i grafiki, takim jak Illustrator i Photoshop, tworzony jest plik o określonym rozszerzeniu które można otwierać i edytować w tym programie. A czasami w innych edytorach graficznych lub przeglądarkach.

W tym przypadku plik PDD to plik obrazu utworzony w programie Adobe PhotoDeluxe. Jest to oprogramowanie do edycji grafiki, które upraszcza wiele podstawowych zadań edycyjnych i działa z warstwami, liniami, tekstem i obrazami. To ostatnie sprawia, że ​​jest bardzo podobny do formatu PSD programu Photoshop, którym może być otwarte i używane na urządzeniu z Androidem a także laptopy i komputery stacjonarne, pod warunkiem, że mają odpowiedni sprzęt.

Należy pamiętać, że aby jak najlepiej pracować z plikiem PDD (lub dowolnym plikiem w formacie edytowalnym), wskazane jest posiadanie wystarczająco duży ekran o dobrej rozdzielczości więc możesz mieć opłatę dostosuj rozdzielczość ekranu w systemie Windows 10 lub Mac OS X.

Adobe PhotoDeluxe został wycofany i zastąpiony innym programem podobnym do Photoshopa o nazwie Adobe Photoshop Elements. Nie stanowi to jednak problemu dla otwórz pliki PDD jak wyjaśnimy w następnej sekcji. To nie jedyny program, który może otworzyć plik PDD.

Jak otworzyć plik PDD?

Jak już powinieneś założyć otwórz plik PDD, Z programy lub konkretne oprogramowanie zaakceptować ten typ pliku musi zostać załadowany. Oto kilka programów, które pozwolą Ci lub po prostu otworzyć, jeśli nie również edytować pliki PDD. Pamiętaj, że korzystanie z tych programów może wymagać uaktualnienia systemu operacyjnego. Co możesz zrobić jest aktualizacja sterownika nie ma programów w systemie Windows 10.

Odciski palców są niezbędne do tworzenia ekranów edytuj programy, które mogą otwierać plik PDD to: Adobe Photoshop Elements, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe InDesign, ACD, CADSoftTools ABViewer.

Jak widać, prawie całe oprogramowanie umożliwiające otwarcie pliku PDD należy do firmy Adobe. I chociaż są jedynymi, które umożliwiają edycję pliku PDD, nie są jedynymi, które pozwalają go otworzyć. Możliwy otwórz plik PDD za darmo w XnView.

Jest to menedżer plików i przeglądarka obrazów z umieść wersje oraz dzień dla okien , Mac OS, Linux, a nawet smartfony.

Jeśli nie możesz otworzyć dokumentu PDD za pomocą tych programów, format, który próbujesz otworzyć, może w rzeczywistości nie być plikiem PDD. Powszechne jest akronimy łatwy w użyciu jest mylony z rozszerzaniem innych typów plików takich jak PDF, PPD, PDB, DDL i PDI. Z tego powodu przed próbą otwarcia pliku zalecamy upewnienie się, że rozszerzenie to .pdd, a nie jedno z wymienionych.

Czy istnieją inne pliki z rozszerzeniem PDD?

inne pliki z rozszerzeniem PDD które nie są plikami obrazów, ale zawierają dane programistów firmy Medtronic. Jest to program przechowujący informacje zebrane przez wszczepialny czujnik hemodynamiczny firmy Medtronic CareLink.

Nie można ich otworzyć za pomocą powyższych programów, ponieważ są one dostępne tylko za pośrednictwem oprogramowania Medtronic Chronicle.

Mamy nadzieję, że to krótkie podsumowanie Pliki PDD i sposób ich otwierania Przyda się również, gdy znajdziesz lub stworzysz taki dokument, możesz go użyć w dowolnym momencie.

Dodaj komentarz