co to jest, jak działa i jak tworzyć transmisje na żywo

Dowiedz się, jak rozpowszechniać i tworzyć treści na Facebook Gaming

Gry na Facebooku , Talerzgniazdodestyl Rysunek bezbarwny także popularna sieć społecznościowa przeznaczony strumieniowanie gier wideo stale się rozwija i co miesiąc dodaje nowych użytkowników, którzy chcą cieszyć się obiema wersjami Transmisja na żywo Twoje ulubione gry i okazje przesyłaj i udostępniaj własne treści i natychmiastowe; a wszystko za darmo przez portal społecznościowy Facebook . Z tego powodu wyjaśniamy poniżej co to jest gra na Facebooku, jak to działa i jak pobrać własne jego własna treść w popularnym Platforma gier wideo na Facebooku .

Jak przesyłać strumieniowo gry na Facebooku

Aby oglądać programy na Granie na Facebooku wszystko, co musisz zrobić, to uzyskać dostęp do jego platformy lub adresu internetowego FB.gg, lub z własnego profil na Facebooku klikając na sekcję Filmy z zabawkami które znajdziesz w rubryce badacz po lewej stronie ekranu, klikając opcję Zobacz Plus ; W ten sposób wszystkie opcje zostaną wyświetlone i znajdziesz Gry wideo drugi od końca.

Taniec gry na Facebooku, będziesz mógł przeglądać różne opcje i kategorie treści, takie jak różne kategorie transmisji strumieniowych, transmisje na żywo, zobacz listę Gry wideo mniej najbardziej popularne en pływ (Jak na przykład Fortnite , PUBG , Call of Duty i nie tylko) lub śledź swoich ulubionych streamerów wśród wielu innych funkcji.

I jak ja Rysunek (jedna z najpopularniejszych platform streamingowych), możesz śledź kanały streamerów , uczestnicz w transmisjach na żywo, zostawiaj swoje komentarze za pośrednictwem czatu z możliwością interakcji z innymi użytkownikami i samymi streamerami. , wszystko po to, aby oglądać programy innych użytkowników, profesjonalnych streamerów, a nawet profesjonalne gry wideo lub konkursy e-sportowe.

Gra na Facebooku: co to jest, jak działa i jak tworzyć transmisje na żywo

Jak tworzyć treści na Facebook Gaming

Oprócz oglądania transmisji na żywo wielu innych użytkowników, Gry na Facebooku również pozwala stwórz własny kanał do nadawania programów. Aby to zrobić, pierwszym krokiem jest utworzenie strony Przewodnik po grach wideo dla Gry na Facebooku ; wykonaj następujące kroki:

 1. iść do Strona na Facebooku Wideo z gry Strona Budowniczy .
 2. Wpisz nazwę swojej witryny i wybierz kategorię Kreator gier wideo .
 3. Wybierz zdjęcie profilowe i zdjęcie na okładkę.
 4. Wybierz opcję Wysyłaj powiadomienia aby umożliwić znajomym z Facebooka otrzymanie powiadomienia, że ​​utworzyłeś nową stronę. wybierać Nie teraz jeśli chcesz pominąć ten krok.

W ten sposób utworzysz już własną stronę streamera dla prześlij własne treści do Facebook Gaming . Dzięki nowej stronie możesz m.in. transmitować programy na żywo i tworzyć społeczność fanów.

Oczywiście po utworzeniu strony Przewodnik po grach wideo musisz pobrać i zainstalować jeden z następujących programów do przesyłania strumieniowego, na przykład Stremlabs OBS my XSplit , łącznie z; Postępuj zgodnie z instrukcjami sugerowanymi przez Gry na Facebooku aby skonfigurować swój ulubiony program do przesyłania strumieniowego.

Gra na Facebooku: co to jest, jak działa i jak tworzyć transmisje na żywo

Jak przesyłać strumieniowo gry na Facebooku

Po utworzeniu własnej strony kanału jako twórca gier wideo i masz zainstalowany program do przesyłania strumieniowego, czas rozpocząć przesyłanie strumieniowe, albo za pomocą własnego PC czy twój smartfon lub smartfon Poprzez Aplikacja Facebook . Wykonaj poniższe czynności, aby rozpocząć przesyłanie strumieniowe za pomocą Gry na Facebooku :

 1. Przejdź do sekcji twórców i kliknij Utwórz transmisję na żywo .
 2. Wybierz stronę tworzenia gier wideo w sekcji Wybierz, gdzie chcesz opublikować swoją transmisję na żywo .
 3. Kopiuj klawisz przepływu lub adres URL z serwera i wklej go do pobranej konfiguracji programu.
 4. Wybierz opcję Użyj klawisza stałego przepływu aby skonfigurować retransmisję następujących strumieni.
 5. Na Wydziale Usługi , wybierać Facebook na żywo .
 6. Napisz tag, aby zidentyfikować transmitowaną grę oraz opis, aby Twoi obserwatorzy wiedzieli, jakie treści transmitujesz.
 7. Kliknij tutaj Radio aby rozpocząć transmisję na żywo.

Gra na Facebooku: co to jest, jak działa i jak tworzyć transmisje na żywo

Dodaj komentarz