Co oznacza słowo Full w Mercado Libre? Czym są przesyłki pełne?

Wielu zastanawia się, co to robi dowcip kompletny na Mercado Libre? Odpowiedź brzmi, że pełne słowo o Free Mercado odnosi się do firm kurierskich, które składają zamówienia. ten

Odpowiedzialny za pełne przesyłki Mercado Libre Przyjęcie twój produkt od magazynowania po sprzedaż, wykonanie procedur pakowania i pracy, a wreszcie wysyłkę i dostawę produktu.

Wolny rynek zarządzać kampania od produktów do odbiorców, a więc są to zazwyczaj niezwykle szybkie i niezawodne przesyłki.

Różnica między przesyłkami pełnymi a przesyłkami tradycyjnymi

W Mercado Libre nie ma wielu postów pełne oznakowanie przesyłki, oznacza to, że nie mają usługi przetwarzania wysyłki świadczonej przez Mercado Libre.

Pełne przesyłki Mercado Libre są usługi specjalne świadczone przez firmę · Ta usługa może być wynajmowana przez każdego użytkownika, który sprzedaje przedmioty lub produkty za pośrednictwem tego medium.

Tradycyjne misje są czym sprzedawców są odpowiedzialni za wykonanie sami natomiast pełne przesyłki realizowane są bezpośrednio przez Mercado libre, więc są one bezpieczniejsze, ponieważ firma ma już produkt do swojej dyspozycji.

Aby odróżnić post z pełnym przesłaniem od wersji, w której zastosowano tradycyjne zgłoszenia, wystarczy spojrzeć na etykietę raportu wersji, która mówi „Ukończ misje”.

ogólnie, pełne przesyłki są preferowane przez użytkowników w przypadku przesyłek tradycyjnych wynika to z zaufania, jakie generują przesyłki pełne, gdyż produkt znajduje się w oddziale Mercado Libre.

Jakość realizowanych przesyłek w Mercado Libre

W przypadku pełnych wysyłek na Mercado Libre jest to ważne w porównaniu przy regularnej wysyłce ich koszt jest na tyle niski, że możesz zaoszczędzić pieniądze.

Kolejną zaletą pełnych usług Mercado Libre jest to, że są dość szybkie i mają specjalną ochronę, więc można powiedzieć, że są bezpieczniejsze niż aktualne przesyłki.

Pełnoetatowe misje otwartego rynku według statystyk publikowanych przez tę samą firmę, w przeciwieństwie do tradycyjnych misji, są 40% szybciej i bezpieczniej.

Szacuje się, że można dokonać pełnych wysyłek do 24: XNUMX dotrzeć do miejsca, w którym kupujący go otrzymuje, niezależnie od dnia tygodnia, w którym produkt lub przedmiot został zakupiony.

Sprzedaż produktów w Mercado libre z jakością dostawy, daje sprzedawcy większą widoczność na stronie internetowej firmy, dzięki czemu będzie miał możliwość dotarcia do większej liczby osób i tym samym zwiększenia sprzedaży.

Opakowanie dostarczane przez Mercado libre do pełnych przesyłek jest ekskluzywne, z wyjątkiem tego Darmowa usługa dostępny od firmy dla wszystkich sprzedawców, którzy chcą z niego korzystać.

Dla firmy ważne jest, aby osoby korzystające z firmy korzystały z usługi, ponieważ tak się dzieje korzystne dla sprzedawców jak również dla tych kup od Mercado Libre.

Jak działają pełne usługi w Mercado Libre?

Funkcją pełnej obsługi na otwartym rynku jest całkiem proste jest dostępny dla każdego, kto chce sprzedawać przedmioty lub produkty za pośrednictwem Mercado Libre.

Wrzuć narzędzia pełne usługi de Mercado Libre, sprzedający musi wcześniej wysłać produkty lub przedmioty przeznaczone do sprzedaży do Mercado Libre za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Sprzedawca może wybrać produkty, które chce wysłać, korzystając z pełnych usług Mercado Libre, ponieważ ma możliwość wysłania tylko wybranych przez siebie produktów.

Po otrzymaniu produktów Mercado Libre odpowiada za: proces inwentaryzacji produktów dlatego przechowuj go, ma to dodatkowy koszt, który zwykle jest dość niski.

Kiedy użytkownik kup produkt w Mercado libre , dba o odpowiednie opakowanie, które jest bezpłatne, wysyła produkt i dostarcza go dość krótki czas.

Dodaj komentarz