Co można zrobić z telewizorem Samsung Smart TV? Wszystkie wskazówki i tajemnice

Samsung jest jedną z firm, które sprzedały dziś najwięcej telewizorów. Nie mniej, ponieważ ma nieskończoną liczbę funkcji. Chcesz wiedzieć, co można z tym zrobić Samsung Smart TV ; Powiemy ci wszystkie fakty i tajemnice aby wydobyć z tego to, co najlepsze.

poprzednio, mniej telewizory mądry ograniczały się do konwencjonalnych funkcji, takich jak łączenie się z Internetem lub pobieranie niektórych aplikacji. Jednak z Samsungiem możesz mieć telewizor podobny do smartfona.

Funkcje telewizorów Samsung Smart TV

Inteligentne telewizory Samsung oferują tę technologię Ekran dotykowy HDR 4k z eleganckim designem i dużą liczbą inteligentnych funkcji. W rzeczywistości nadal jest to możliwe pobierz sklep Google Play na smart TV Samsung.

Dzięki tym telewizorom możesz uzyskać dostęp do usług przesyłania strumieniowego z popularnych platform, takich jak Netflix, Amazon Prime, Now TV, YouTube, Filmy Google Play. Możesz nawet uzyskać dostęp do ekskluzywnych platform Apple TV.

Połączenie WiFi

Podobnie jak wszystkie telewizory Smart, ma Połączenie WiFi dzięki czemu możesz cieszyć się aplikacjami takimi jak Netflix, Amazon Prime, YouTube, media społecznościowe, zakupy online, oglądać transmisje na żywo itp. bez konieczności stosowania innych dodatkowych urządzeń.

Pamiętaj, że musisz Połącz swój Smart TV z Internetem przez WiFi dzięki czemu możesz przesyłać strumieniowo z urządzenia mobilnego lub monitora komputera, ponieważ mają one łatwą w użyciu łączność.

Bezpieczeństwo w Twoim systemie operacyjnym

Oferta Samsung Smart TV trzy poziomy ochrony użytkownika. Możesz go używać na platformach, aplikacjach i sprzęcie telewizyjnym.

Możesz łączyć się z różnymi platformami lub robić zakupy online, nie martwiąc się o nic. Samsung oferuje wirtualną klawiaturę numeryczną o nazwie „ bezpieczna klawiatura Chroni to Twoje hasła i numery kart kredytowych.

Zdalny

Inteligentne telewizory Samsung mają uniwersalny pilot o nazwie „ Pilot Działa przez Bluetooth i może być używany z poleceniami głosowymi. Odciski palców są niezbędne do tworzenia ekranów Modele QLED i UDH 4K oferują możliwość wykonywania różnych funkcji bez konieczności stosowania rozproszonych elementów sterujących w domu.

Szybkie wyszukiwanie i wybrane treści

Te telewizory mają inteligencję w stanie dostosować się do Twoich preferencji ten Opiera się na treści, z której korzystasz na co dzień, aby dać ci opcje podczas jej używania.

Twój telewizor jako dzieło sztuki

Nie zapominajmy o jego eleganckim designie. Możesz go powiesić na ścianie jakby to był obraz ten Cóż, ma funkcję o nazwie „ Sklep z dziełami sztuki ” dzięki której możesz uzyskać dostęp do ponad 1200 cyfrowych dzieł sztuki na swoim telewizorze.

Dłuższy ekran

Ekran inteligentnych telewizorów Samsung jest wykonany z materiału nieorganicznego, który gwarantuje obrazy o jasnych kolorach i ostrości może to zająć więcej niż dziesięć lat, nawet jeśli pobierzesz aplikacje i gry na Samsung Smart TV ten

Posiadają technologię koloru o nazwie „ Kropka kwantowa „ lub kropki kwantowe, możesz cieszyć się żywymi i jasnymi kolorami dzięki 100% objętości kolorów.

Jego ekran zawiera również „ Skalowanie Lub skalowanie obrazu, które znacznie poprawia jakość obrazu.

Funkcje telewizora Samsung Smart

Po włączeniu telewizora masz pod barem gdzie możesz sprawdzić, czy masz powiadomienia o podłączonych urządzeniach, pralka w pudełku z dzwonkiem w dolnym rogu.

To ostatnie można zrobić za pomocą funkcji SmartThings, która łączy inteligentne urządzenia Samsung ze sobą, dzięki czemu mogą ze sobą współpracować i sprawić, że Twój dom będzie jeszcze inteligentniejszy, chociaż połączenie internetowe Smart TV może być również bardzo przydatne.

Podążając za paskiem zadań na dole, możesz zobaczyć ikonę koła zębatego. Jeśli wejdziesz, zobaczysz wszystkie urządzenia podłączone przez HDMI.

Następnie masz sekcję Aplikacje. To ci pokazuje dostępne aplikacje na telewizorze i stamtąd możesz pobrać wiadomości, na przykład takie, które Ci pozwolą odtwarzaj filmy lub zdjęcia na Smart TV ten

Mamy nadzieję, że ten artykuł okaże się przydatny, a jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, zostaw je w komentarzach.

Dodaj komentarz