Co i jak działa Twój Phone Companion? – Twój partner w telefonie

Pomocnik aplikacji Twój telefon to łatwa w użyciu aplikacja dla użytkowników systemu Windows 10. W takim przypadku umożliwia synchronizację poszczególnych aplikacji systemowych ze smartfonem i podłączanie urządzeń do przesyłania plików. Dlatego ważne jest, aby Czy wiesz, co to jest Twój Phone Companion i jak to działa? – Twój partner przez telefon.

Oryginalny towarzysz Twojego telefonu

« Twój partner telefoniczny TEN „Twój telefon komórkowy” pojawił się w 2015 roku, kiedy Microsoft ogłosił, że opracował aplikację do łączenia urządzeń z systemem Android i iOS z komputerami z systemem Windows 10 Mobile.

Ta aplikacja została dołączona do systemu Windows 10 i jak to działa połączenie Androida z Sambą i FTP, pozwala na aplikację Transfer plików za pośrednictwem konta Microsoft, które należy zsynchronizować z podłączonymi urządzeniami. Należy zauważyć, że aplikacja Pomocnik telefonu została wycofana, ponieważ została zastąpiona przez aplikację „Twój telefon”, która wykonuje podobne czynności.

Funkcje twojego partnera telefonicznego

Jedną z funkcji aplikacji towarzyszącej Twój telefon jest dostępność różnych urządzeń ten Gdy użytkownik ma dostęp do aplikacji, może wybrać swoje urządzenie z listy udostępnionej przez aplikację.

Ponadto możesz wybrać z dodatkowej listy dostępnych aplikacji, których można używać w systemie Windows Mobile, takich jak Cortana, OneNote, Skype, Zdjęcia, Office i wszystkie jego aplikacje. Pliki przesyłane między urządzeniami są zapisywane w „Eksploratorze plików” i „Zdjęciach”.

Co i jak działa Twój Phone Companion? – Twój partner w telefonie

„Twój telefon towarzyszący” może być bardzo przydatny, jeśli chcesz przesyłać zdjęcia i inne pliki między urządzeniami. Z tego powodu warto wiedzieć co to za aplikacja i jak to działa

Kim jest twój partner w telefonie?

„Pomocnik Twojego telefonu” lub „Pomocnik Twojego telefonu” to aplikacja opracowana przez firmę Microsoft do szybkiego przeglądania zawartości komputera i urządzenia mobilnego w celu bezpośredni dostęp do plików smartfon z komputera w ten sam sposób z sprawdź komputer z telefonu komórkowego pod adresem dystans.

W tym sensie aplikacja Pomocnik Twojego telefonu umożliwia synchronizację urządzeń z komputerem z systemem Windows 10. Należy pamiętać, że dzięki tej aplikacji użytkownicy mogą wyświetlać powiadomienia ze swoich telefonów oraz tekst. wiadomości i zdjęcia z komputera.

Jak działa twój partner telefoniczny?

Aplikacja Phone Companion działa przez Wi-Fi lub komórkowe połączenie transmisji danych. Aby korzystać z tej aplikacji, musisz ją pobrać Twój asystent telefonu w Google Play dostęp Strona internetowa 'NS’ Sklep z aplikacjami jeśli masz iPhone’a.

Po zainstalowaniu narzędzia na urządzeniu wyszukaj „Ustawienia” i włącz synchronizację przez dane mobilne ten Podobnie możesz przesyłać pliki z komputera na smartfon, pobierając przeglądarkę Microsoft Edge na Androida.

Niepełnosprawni

Aby korzystać z narzędzia Pomocnik aplikacji Twój telefon, musisz: uaktualnij system Windows 10 do Pomoc Windows Update. Ponadto do podłączenia urządzeń do komputera potrzebna jest komputerowa wersja Edge i połączenie internetowe.

Pomocnik aplikacji Twój telefon jest dostępny tylko dla systemów Android i iOS. Dlatego aplikacja jest kompatybilna tylko z urządzeniami mobilnymi. Chociaż dozwolone na początku załadować zdjęcia Dziś możliwe jest szybkie i bezpieczne przesyłanie dokumentów i innego rodzaju plików oraz zarządzanie wiadomościami tekstowymi.

Czy warto korzystać z towarzysza telefonu?

Pomocnik telefonu może być bardzo przydatny, jeśli masz wiele urządzeń mobilnych i chcesz udostępniać ich zawartość do przechowywania na komputerze. Aplikacja posiada bardzo prosty w obsłudze interfejs, dlatego jest polecana dostęp do innych aplikacji Windows i korzystać ze wszystkich funkcji oferowanych przez firmę Microsoft.

Dodaj komentarz