Co i jak działa Amazon Music Unlimited? Amazon Unlimited Platforma muzyczna

Lubisz mieć? dostęp do milionów utworów , albumy i playlisty w jednym miejscu? Cóż, prawdopodobnie znasz już platformy internetowe lub strumieniowe przesyłanie muzyki. Już zrobiliśmy porównanie Spotify i Amazon Music wcześniej ale najnowsza platforma oferuje teraz znacznie szerszą usługę. Dowiedz się, czym jest Amazon Music Unlimited i jak działa poniżej.

Platformy do strumieniowego przesyłania muzyki są obecnie jedną z najczęściej używanych usług, ponieważ umożliwiają dostęp do wielu utworów z dowolnego urządzenia bez potrzeby ograniczonej pamięci lokalnej. Jest wiele aplikacje do bezpłatnego słuchania muzyki ale wszystkie mają różne ograniczenia, które mogą nam przeszkadzać. Właśnie dlatego Amazon Music oferuje Amazon Music Unlimited.

Co to jest Amazon Music Unlimited?

Amazon Music Unlimited to usługa premium na platformie Amazon Music, dostępna dla wszystkich użytkowników Amazon, niezależnie od tego, czy posiadają subskrypcję Amazon Prime, czy nie. To nie jest bezpłatna usługa , koszt różni się w zależności od programu wybranego przez subskrybenta, ale masz możliwość rozpoczęcia bezpłatnego okresu próbnego przez ograniczony czas.

Dzięki Amazon Music Unlimited będziesz mieć dostęp do jeden z największych katalogów utwory, albumy, listy odtwarzania i stacje strumieniowe.

Aplikacja i strona internetowa platformy są dostępne na wiele urządzeń mobilnych, komputerów, tabletów, urządzeń Amazon Echo, a nawet samochodów. Niewątpliwie ta usługa jest na najwyższym poziomie usług premium Amazon Music i jest pozycjonowana jako silna konkurencja dla Spotify i Apple Music.

Nieograniczone funkcje Amazon Music

Dzięki Amazon Music Unlimited nie ma przeszkód, aby słuchać nowej i zróżnicowanej muzyki, gdzie i jak jest. Istnieje wiele zalet i korzyści tej usługi strumieniowego przesyłania muzyki, która sprawiła, że ​​miliony użytkowników preferują ją od innych. Wśród jego głównych cech możemy wymienić:

  • Lista, która wykracza poza 70 milionów piosenek , tysiące kompletnych list odtwarzania, albumów i stacji oraz podcastów.
  • Sugerowane spersonalizowane listy odtwarzania oparte na muzyce, nastroju lub smaku aktywności.
  • Brak limitu czasowego dla grać lub powtarzać, bez reklam i reklam.
  • Kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami, które mają dostęp do Amazon Music.
  • Różne plany dostępu do odtwarzania muzyki z jednego lub więcej urządzeń (do 6 urządzeń w planie rodzinnym)
  • Jakość dźwięku jest całkiem dobra.
  • Pobierz piosenki dla tryb czytania offline ten
  • Ceny abonamentowe są typowe dla tej kategorii usług i oferują specjalne opłaty dla studentów lub urządzeń Echo.

Jak działa Amazon Music Unlimited?

Aby uzyskać dostęp do Amazon Prime Unlimited, pierwszym krokiem jest zarejestrowanie się w usłudze przez na stronie Amazona. Amazon oferuje teraz bardzo dużo 3-miesięczny okres próbny więc nie czekaj dłużej! Pamiętaj, że nie musisz być klientem Prime, aby zarejestrować się w usłudze.

Później będziesz musiał pobrać aplikację Amazon Music na swoje urządzenie, czy to Android, iOS, Mac OS, Amazon Fire czy Roku. Zaloguj się do swoich danych logowania do konta Amazon, a znajdziesz się w katalogu Amazon Music Unlimited.

Aplikacja i sieć są bardzo podobne do darmowej wersji Amazon Music. Właśnie szukaj, wybierz i słuchaj wybrane utwory, albumy lub playlisty, bez ograniczeń i reklam. Ponadto masz dostęp do wybranych list odtwarzania i wszystkich wiadomości z dowolnego rodzaju muzyki.

Interfejs nadaje priorytet wyświetlaniu zdjęć wykonawców i okładek albumów, ułatwiając pobieranie wybranej muzyki. Na komputerach i laptopach możesz też pobierz piosenki lub albumy do słuchania offline. A jeśli masz urządzenie Echo, używaj tylko poleceń głosowych, aby odtwarzać muzykę, którą chcesz.

Bez wątpienia Amazon Music Unlimited może zaoferować znacznie więcej strumieniowego przesyłania muzyki, nawet jeśli jesteś głównym użytkownikiem. nie chcesz kontynuować subskrypcji i płać za Amazon Music Unlimited tylko jako zwykły użytkownik, możesz to zrobić.

Dodaj komentarz