BleachBit 0.9.3: ciekawy program do konserwacji systemu

WybielaczBit to program wieloplatformowy (Windows i Linux) całkowicie wolny (GPL) z kim możemy oszczędzaj miejsce na dysku twardym, dzięki usuń niepotrzebne dane, takie jak pamięć podręczna, pliki cookie, pamięć podręczna, logi, historia przeglądania itp. Kolejną ciekawą funkcją BleachBit jest ochrona naszej prywatności, ponieważ narzędzie usuwa wszelkie ślady ponad pięćdziesięciu programów takich jak (Firefox, Internet Explorer, Flash, Google Chrome, Opera, Safari, Adobe Reader, APT, IMP, Skype, Vuze, XChat itp.). Teraz możemy pobierz BlechBit 0.9.3 jego ostateczna wersja.

Taniec Bit wybielacza 0.9.3, Uwzględniono ważne poprawki dla Google Chrome, Chromium i Firefox, a także nową ikonę aplikacji.

Wybielacz oferuje dobre wyniki, licząc na prosty i łatwy w obsłudze interfejs, który umożliwia łatwy dostęp do wszystkich jego funkcji, poprawiając tym samym komfort użytkowania.

BleachBit jest darmowy, bez ograniczeń i reklam, dostępny w wielu językach, w tym Hiszpański, dla Windows XP, Vista i System Windows 7 i jak wspomnieliśmy na początku ma wersję dedykowaną dla platformy Linux ten

Zrzut ekranu z BleachBit:

Możesz bezpłatne pobieranie BleachBit 0.9.3 na z poniższego linku:

Pobierz BleachBit Windows

Pobierz BleachBit Linux

Więcej informacji na temat tego bezpłatnego programu konserwacji systemu można znaleźć na jego oficjalnej stronie internetowej.

Zalecane instrukcje:

CCleaner: Wyczyść rejestr za pomocą CCleaner. Manuel

Disk Cleaner: tymczasowo usuń pliki cookie, historię itp. za pomocą narzędzia do czyszczenia dysku

PC Decrapifier: Odinstaluj niepotrzebne programy z nowego komputera za pomocą Decrapifier

– Glary Utilities: Zoptymalizuj wydajność komputera za pomocą Glary Utilities

– Usuń: Usuwa ślady użytkowania komputera. Instrukcja czyszczenia

– Narzędzia systemowe

Dodaj komentarz