Bezpłatna, multimedialna nagrywarka dysków — Computers Mania

ObrazBurn jest Rejestrator wieloformatowy które oprócz bycia wolny zostawi nas oparzenie Większość formatów na CD/DVD. ObrazBurn obsługuje różne formaty, wśród których możemy znaleźć: SO, BIN, NRG, GCN, IMG, LST, MDS, PDI, UDI, GI, DVD, DCI, DCR itp. Oprócz możliwości grawerować wszystkie te formaty na jednej płycie, Ty też możesz usuń dyski wielokrotnego zapisu , skonfiguruj je równomiernie tworzyć obrazy w z CD/DVD. Mamy już nową wersję tego podstawowego programu, której nie powinno zabraknąć na żadnym komputerze: Zapis obrazu 2.5.7.0 które możemy uzyskać na ich stronie internetowej.

ObrazBurn jest dostępny pod adresem hiszpański i współpracuje ze wszystkimi głównymi systemami operacyjnymi Okna Łącznie z System Windows 7 , publikacje 32 itp. 64-bitowy ten

Wszystkie zmiany i aktualności dotyczące wydania można zobaczyć pod adresem: jego oficjalna zmiana

Zaawansowane funkcje programu można znaleźć w menu kontekstowym myszy, klikając prawym przyciskiem myszy elementy interfejsu użytkownika.

ObrazBurn to bardzo łatwy w obsłudze i intuicyjny program, który poprowadzi nas krok po kroku w każdym z nich plan Zapisz się ten zdjęcie które chcemy osiągnąć.

Możemy pobrać najnowszą wersję ObrazBurn in z poniższego linku na swojej głównej stronie internetowej:

-> Pobierz Imgburn

Dodaj komentarz