Aplikacje do pobierania zdjęć z Instagrama dla systemu Windows

Istnieją różne rodzaje platform, choć popularne Facebook , można uznać za społeczny przede wszystkim możemy wspomnieć w szczególności o Instagramie, platformie, która, jak wielu z Was już wie, opiera się na wykorzystaniu zdjęć i osobiste filmy ten Jest to alternatywa, która od tego czasu jest szeroko stosowana urządzenia mobilne , a właściwie jego wersja Biuro jest dość ograniczony pod wieloma względami. Podobnie Instagram, skupiając się na udostępnianych zdjęciach i filmach, na początku nie pozwala na to Pobierać ces zawartość potem ich pamięć lokalna subskrybenci. użytkownik, który je pobrał.

I to jest w wielu przypadkach wspólne zdjęcia Instagram wzbudza zainteresowanie wielu, w rzeczywistości jest to jeden z jego celów, więc niemożność ich uratowania może być nieco frustrująca. Cóż, ponieważ jestem pewien, że wielu z Was byłoby zainteresowanych wykonaniem tych zadań, w tych wierszach pokażemy Wam kilka narzędzia stron trzecich przeznaczony do pobierania i przechowywania Zdjęcia z Instagrama , zarówno z własnego konta, jak i od innych.

Najpierw porozmawiamy o aplikacji internetowej dla pobierz dowolny obraz przesłane na konto na Instagramie, zarówno Twoje, jak i inny kontakt. Aby to zrobić, po prostu skopiuj odpowiedni adres URL tego samego w wyświetlonym pasku tekstowym, a jego miniatura pojawi się na dole, który możemy powiększyć i zapisać tak, jakby był „konwencjonalnym obrazem internetowym”.

W tym przypadku istnieje również aplikacja internetowa, bardzo podobna do poprzedniej, ponieważ umożliwia pobranie zdjęcia opublikowane na Instagramie pod adresem Biuro prostota adres URL odpowiadający jego własnemu Berło Pan. Pojawi się miniatura obrazu i jeśli jest to ten, który Cię interesuje, po prostu kliknij „ Pobierać „.

To więcej niż wygodna alternatywa dla użytkowników przeglądarek Google Chrome ponieważ to jest rozwój które pomogą nam wykonać te zadania na Instagramie. W ten sposób po zainstalowaniu, gdy tylko mamy dostęp do naszego konta i przeglądamy ścianę, zdjęcia, które widzimy, szczególnie w prawym górnym rogu każdego, nouveaux sterownica Pojawi się za pomocą którego możemy zobaczyć obraz w osobnym oknie, skopiuj go URL lub pobierz go bezpośrednio.

Wreszcie oferujemy aplikację, którą możesz zainstalować samodzielnie pulpit , zgodny z Okna , System operacyjny Mac my Linux co pozwoli nam łatwo zobaczyć zdjęcia naszych kontaktów w sieci społecznościowej i samodzielnie pobrać te, które nas interesują twardy dysk w zaledwie kilku krokach.

Dodaj komentarz