Antimalware: co to za narzędzie ochrony i do czego służy?

W dzisiejszym artykule porozmawiamy o tym, czym jest antimalware i do czego służy to narzędzie ochrony. Przede wszystkim, jeśli chodzi o złośliwe oprogramowanie, mamy na myśli wszelkiego rodzaju złośliwe oprogramowanie. Istnieje wiele różnych złośliwych programów, które atakują różne cele na komputerze, wszystkie z zamiarem wyrządzenia szkody komputerowi i wyrządzenia szkody właścicielowi tego komputera.

Wraz z tworzeniem komputerów pojawiło się złośliwe oprogramowanie, dlatego powstały aplikacje walcz i eliminuj to złośliwe oprogramowanie ten W ten sposób narodził się program AntiMalware, który utrudnia złośliwemu oprogramowaniu dostanie się do komputera, eliminując i wykrywając wszelkie złośliwe oprogramowanie, które mamy na naszym komputerze.

Kiedy chcemy korzystać z AntiMalware, musimy pamiętać, że istnieją różne typy, każdy o innej charakterystyce ten Dlatego porozmawiamy o narzędziu ochrony, takim jak AntiMalware, przyglądając się różnym typom, aby wyjaśnić, do czego jest AntiMalware i do czego jest najlepszy.

Jakie są rodzaje ochrony przed złośliwym oprogramowaniem?

Aby chronić nas przed złośliwym oprogramowaniem, istnieją rodzaje oprogramowania AntiMalware, które: może lepiej zaatakować każde złośliwe oprogramowanie więc musimy wiedzieć, jakie są typy. Najpopularniejszy program antymalware lub antywirus jest używany przez zdecydowaną większość użytkowników komputerów, AntiSpam, który zapobiega zapełnianiu naszego komputera niechcianą treścią reklamową.

Wreszcie oprogramowanie do ochrony przed programami szpiegującymi, które jest odpowiedzialny za eliminację wszelkiego złośliwego oprogramowania, które może wydobyć informacje bez pozwolenia z naszego komputera. Następnie wyjaśnimy każdy z tych typów AntiMalware, mając nadzieję, że wybierzesz najbardziej odpowiedni dla swojego problemu.

Samoochrona przed złośliwym oprogramowaniem

Pierwszym rodzajem oprogramowania AntiMalware, o którym dzisiaj porozmawiamy, jest samodzielny program AntiMalware, kompatybilny z dużą liczbą komputerów, a nawet z klucz USB ten Jego funkcją nie jest infekowanie przenośnego pliku skanerem. Ten rodzaj AntiMalware zwykle nie jest tak skuteczny, ponieważ nie ma ciągłej aktualizacji, jak ma to miejsce w przypadku pakietów bezpieczeństwa.

Pakiet bezpieczeństwa

Najpopularniejszym typem ochrony przed złośliwym oprogramowaniem jest pakiet bezpieczeństwa. Są najbardziej wszechstronne, ponieważ oprócz oprogramowania antywirusowego, mieć w sobie więcej funkcjiTo samo oferując wykrywanie wirusów w celu ich późniejszego wyeliminowania, korzystanie z oprogramowania chroniącego przed programami szpiegującymi, które chroni nas przed wszelkimi próbami szpiegowania w sieci i zapewnia VPN.

Ze względu na swoją kompletność najczęściej wykorzystywane są w sprzęcie elektronicznym, spełniając funkcje niezbędne do tego, aby komputer był wolny od złośliwego oprogramowania.

Ochrona przed złośliwym oprogramowaniem przed chmurą

Wreszcie mamy AntiMalware w chmurze. Ten rodzaj ochrony przed złośliwym oprogramowaniem jest bardzo ważny, ponieważ chroni informacje przechowywane w chmurze przed oprogramowaniem ransomware ten Najczęstszym sposobem zainfekowania komputera przez złośliwe oprogramowanie jest korzystanie z Internetu za pomocą wysoce zaufanych wiadomości e-mail w celu pobrania plików zawierających złośliwe oprogramowanie podczas logowania.

Ten rodzaj ochrony przed złośliwym oprogramowaniem często używane w usługach wiadomości taki z Gmaila ochrona użytkowników przed atakami złośliwego oprogramowania. W tym celu oferują usługę w chmurze AntiMalware.

Jakie są najlepsze programy do ochrony przed złośliwym oprogramowaniem?

Po przejrzeniu typów oprogramowania AntiMalware zostawimy Ci jedne z najlepszych pakietów bezpieczeństwa. Dzięki tym pakietom bezpieczeństwa Twój komputer będzie chroniony przed złośliwym oprogramowaniem ten Następnie przyjrzymy się niektórym z najlepszych programów AntiMalware, które zarejestrują i wyjaśnią każdy z nich.

Windows Defender

Ten AntiMalware został opracowany przez Międzynarodowa Korporacja Microsoft dla swojego systemu operacyjnego Windows, który jest dostępny dla użytkowników od wersji 7. Jest to AntiMalware jest dość skuteczny w ochronie naszego sprzętu, opierając się na różnych usługach, takich jak: jako oprogramowanie szpiegujące, antywirusowe itp.

Podczas korzystania z programu Windows Defender nie musisz instalować żadnego innego oprogramowania AntiMalware, ponieważ nie jest on zgodny z innymi programami AntiMalware, co powoduje awarie obu.

Suma AV

Inną opcją, którą musimy chronić przed złośliwym oprogramowaniem, jest: Suma AV ten Ten program oferuje nam w miarę kompletny pakiet bezpieczeństwa, oferując optymalizację Z reprezentacje komputer, program antywirusowy, VPN z nieograniczonym wykorzystaniem danych itp. Ten AntiMalware jest dość skuteczny w swojej pracy, jest obecnie jednym z najlepszych.

Dodaj komentarz