Amazon Prime Music vs Amazon Music Unlimited Co jest lepsze? Jaka jest różnica między nimi?

W świecie rozrywki muzycznej dysponujemy szeroką gamą zasobów. Amazon przykuł naszą uwagę. To sprawia, że ​​myślimy, że bardziej nam odpowiada. W tym numerze pomożemy Ci wybrać. Amazon Prime Music kontra Amazon Music Unlimited. Które jest najlepsze; Jaka jest różnica między nimi?

Amazon Prime Music

Amazon Prime Music to potężny zasób z Amazon jako platformą do strumieniowego przesyłania muzyki. to platforma konkurująca ze Spotify , Apple Music, YouTube Music. Jest to usługa abonamentowa, która oferuje swoim klientom bezpłatny dostęp do ponad 2 milionów utworów, w tym setek stacji.

Oferuje również szereg korzyści dla rodzinnej rozrywki i zabawy. W zależności od potrzeb uwzględnij idealną kategorię dla tych, którzy potrzebują muzyki do pracy lub inspiracji. mieć „Pracę i koncentrację” ten

Dostępny jest klasyczny rock, muzyka klasyczna, a nawet naturalne dźwięki i wersje akustyczne! Kolejną cechą jest to, że zawiera karaoke. Muzyka Amazon Prime zawiera teksty karaoke. Więcej informacji o tej usłudze, zostawiamy Ci link do jego oficjalnej strony internetowej.

Amazon Music bez ograniczeń

Jest to nieograniczona platforma usług strumieniowego przesyłania muzyki ten Z ponad 45 milionami plików muzycznych , możesz swobodnie słuchać muzyki nie martwiąc się o reklamy, możesz też tworzyć własne listy odtwarzania ten Możesz nawet pobierać muzykę i słuchać jej offline, kiedy tylko chcesz.

różny

Biorąc pod uwagę powyższe, możesz już sobie wyobrazić ich różnice. Ale żeby Ci to ułatwić, bardziej szczegółowo wyjaśnimy ich zalety i co możesz dzięki nim zyskać.

  • Jeśli chodzi o ilość piosenek ten Amazon Prime Music ma ponad 2 miliony utworów, a Amazon Music Unlimited to ponad 60 milionów utworów.
  • Limit słyszenia ten Amazon Prime oferuje 40 godzin muzyki miesięcznie. Amazon Unlimited, jak sama nazwa wskazuje, jest nieograniczony.
  • Amazon Prime Music nie daje Ci wyboru Lista odtwarzania , wybrane tylko przez ekspertów, w przeciwieństwie do Amazon bez ograniczeń.
  • Amazon Unlimited daje przegląd najnowszych wydań ten Amazon Prime nr
  • W obu usługach ciesz się muzyką bez reklam ten Możesz także skorzystać z funkcji offline. Są kompatybilne z tymi samymi urządzeniami elektronicznymi (sprzęt samochodowy od producentów partnerskich, telefony, tablety, systemy takie jak Android, Mac, Ipad, Iphone, Windows, tablety Fire, Alexa i inne).
  • Mają to dwie platformy możesz uzyskać dostęp do stacji radiowych lub stacji ten Możesz też szybko promować utwory.

Które jest najlepsze; który powinienem wybrać?

Wszystko będzie zależało od Twoich potrzeb i tego, co najbardziej cenisz w usłudze. Osobiście uważamy, że Amazon Prime, mimo pewnych ograniczeń, spełnia oczekiwania swoich klientów. Mam ogromny ocean piosenek, szczerze jego listę ponad 2 miliony jest do zaakceptowania.

Możesz wybrać utwory masz opcję offline ten Masz również usługi chmury prywatnej od Prime Potos, masz do dyspozycji Prime Video , nie wspominając o korzyściach płynących z subskrypcji społeczności Amazon Prime są w Twoich rękach. Skorzystaj z szybkiego i bezpłatnego systemu wysyłki swoich produktów, na przykład z ekskluzywnymi ofertami.

Możesz najpierw wypróbować Amazon Prime, a jeśli to nie wystarczy, możesz przejdź do Amazon Unlimited Music, ponieważ zawiera tę opcję w Twojej subskrypcji. Mamy nadzieję, że dzięki tym wszystkim informacjom udało nam się rozwiać Państwa wątpliwości. Jeśli wybierzesz jeden, chętnie poznamy Twoją opinię na jego temat.

Dodaj komentarz