Aktualizacja Tłumacza Google i Dysku

Google stara się ulepszyć niektóre usługi, których nie aktualizował od dłuższego czasu i to jest właściwy moment. W przypadku Dysku Google chcą zintegrować więcej funkcji Dokumentów Google i poprawić ich integrację z pakietem QuickOffice. ten Tłumacz Google zmieni wygląd interfejsu, aby ułatwić korzystanie i dodawać nowe języki.

Jak dotąd Dysk Google był dobrą usługą przechowywanie dokumentów w chmurze, ale nie posiadało podstawowych funkcji, takich jak tworzenie i edycja tabel w dokumentach tekstowych, nie miał wyszukiwarki do znajdowania i zastępowania tekstów w tym samym dokumencie i żadna z funkcji. Wszystko to zmieniło się dzięki integracji z QuickOffice, darmowym narzędziem do edycji tekstu Google.

Ponadto nowa wersja 1.2.461.14 będzie miała również ulepszenia, które „pomogą użytkownikom lepiej edytować ich pliki”, ogłosił Mountain View swojej sieci społecznościowej. Google+. Wśród tych ulepszeń są możliwość zmiany nazwy plików przed ich przesłaniem a na tablecie możesz wyświetlać je w dwóch kolumnach, wykorzystując większy rozmiar ekranu, aby ułatwić edycję dokumentów.

Tłumacz

Jeśli chodzi o Tłumacza Google, Twoje zmiany będą bardziej widoczne. Projekt został zmieniony, aby był bardziej przejrzysty i bardziej przyjazny dla użytkownika ten Oprócz pokazania nam wcześniej przetłumaczonych słów lub fraz, pozwala nam to zmienić język po prostu obracając ekran. Czym może być inaczej i jak odpowiada każda aktualizacja tłumacza nowe języki są dodane ten Esperanto, jawajski i hebrajski zostały dodane do rękopisu, a malajski i ukraiński do tłumaczenia tekstu przy użyciu mobilnego aparatu fotograficznego.

Aktualizacja Dysku będzie dostępna wkrótce, a aktualizację tłumacza można wykonać, klikając tutaj ten

Dodaj komentarz