Aktualizacja Skype dla Windows Phone

W tej chwili jest to interesujące dla Skype dla Windows Phone ahora se nastran realizar dibujos z aplikacji i mandarlo do osoby, z którą jesteśmy charlandoΤο Esto to przepustka więcej niż godzina na komunikowanie się w wielu formach. Do tej pory masz dostęp do multimediów wideo i bardziej przekierowanych sesji za pomocą filtrów Snapchat. W tej nowej wersji musimy być w stanie przeczytać wszystko przez nasze siostry.

Además, z nową funkcjonalnością también podremos dibujar sobre fotos, Mapy Binga, jeśli zajdzie taka potrzeba i upewnij się, że więcej niż jedna może być użyta jako morela w danym momencie, na przykład do wskazania kierunku.

Więcej wiadomości

Jednak monitorowanie edukacji dziecka jest niedozwolone. Teraz możliwa jest reanimacja aplikacji, ponieważ Skype zużywa dużo czasu na przyspieszenie zegaraNiemniej jednak Skype dla Windows Phone jest kompatybilny z pantallas de alta definitionión, więc wizualizacja filmów wideo Lalam videollamadas jest drastycznie ulepszona. Dlatego zaznacz, że ahora jest dozwolona, ​​że ​​aplikacja automatycznie łączy się z Microsoft una cuenta, sin tener, co jest obowiązkowe dla Skype’a.

Co do zasady nierzadko zdarza się, że Microsoftctualice nadaje priorytet aplikacjom we własnym systemie operacyjnym, choć od tej pory gesty tego typu znacznie bardziej irytująDlatego wybierz opóźnienie, którego można użyć do uruchomienia systemów iOS i Android.

Możesz pobrać Skype’a na Windows Phone i używać go tutajEso sí działa solo z lepszymi wersjami Windows 8.

źródło: Neowinten

Dodaj komentarz