13 najlepszych wskazówek dla sklepu na Instagramie (2021)

Instagram bez wątpienia stał się jedną z ulubionych sieci społecznościowych wielu ludzi na całym świecie. Jednak nie wszyscy znają jego prawdziwy potencjał. Z tego samego powodu wyjaśnimy dzisiaj 13 najlepszych wskazówek dotyczących historii na Instagramieten

Czy chciałeś zostać prawdziwym influencerem? Cóż, zacznij od wszystkich tych wskazówek dotyczących historii na Instagramie. Kiedy opanujesz je tak bardzo, jak to możliwe, zdasz sobie sprawę, jak Twoje interakcje ulegną poprawie w tej sieci społecznościowejten

Za chwilę zobaczysz listę 13 wszelkiego rodzaju wskazówek, jak ożywić swoje historie. Jeśli szukałeś drogi powrotnej do siebie wyróżnij się na Instagramiejesteś we właściwym miejscu.

Jak przeglądać Instagram Stories bez pozostawiania śladów

Ukryta gra

??on! Ta sztuczka działa tylko na komputerze, więc nie będziesz w stanie tego zrobić z telefonu komórkowego z systemem Android lub iOS. Pobierz rozszerzenie Chrome Hiddengram i połącz się z siecią społecznościową. Kiedy go włączysz, będziesz mógł zobaczyć historie każdego użytkownika bez jego wiedzyBez wątpienia jest to narzędzie, które może być dla Ciebie bardzo przydatne.

Jak umieszczać GIF-y w historiach na Instagramie?

Jak umieszczać GIF-y w Instagram Stories

Dobrą sztuczką na Instagram Stories jest umieszczenie GIF-a. W końcu to bardzo proste. Wszystko, co musisz zrobić, to go dotknąć ikona naklejki u góry, a następnie wybierz GIF (między hashtagami a muzyką) i znajdź ten, który pasuje do Twojego przekazu. Jest ich tak wiele, więc nie spiesz się, aby znaleźć GIF, który Ci się podoba!

Pobierz Pixaloop i zmień niebo swoich obrazów

Pixaloop

Pixaloop to aplikacja, która pozwoli Ci twórz wspaniałe historie z różnymi niebami i mnóstwem efektów, takich jak dodawanie dymu lub ruchuMówimy o aplikacji, z której obecnie korzysta duża liczba influencerów w tej sieci społecznościowej.

Mimo że większość jego funkcji jest bezpłatna, za korzystanie z nich trzeba zapłacić. Jednak nie musisz inwestować ani dolara, aby zacząć tworzyć wspaniałe historie za pomocą tej prostej aplikacji.

Pobierz Pixaloop

Ukryj swoje hashtagi

Możesz więc ukryć hashtagi w Instagram Stories Instagram

Chociaż nie wszyscy użytkownicy Instagrama o tym wiedzą, istnieje sposób na ukrycie hashtagów w historiach tej sieci społecznościowejTa wskazówka będzie bez wątpienia bardzo przydatna, gdy chcesz używać hashtagów w swoich Stories bez mylenia zdjęcia.

Ukrywanie hashtagów jest łatwe, możesz umieścić je za gifem lub emoji, sprawić, że znikną, jeśli ustawisz ten sam kolor tła lub umieść je na jednym końcu ekranu, gdzie nie są widoczneAni ty, ani nikt inny nie będziecie mogli ich zobaczyć, ale Instagram je uratuje.

Dodaj muzykę do swoich historii na Instagramie

Jak umieścić muzykę w opowiadaniach na Instagramie?

Bardzo łatwo jest dodać muzykę do swojej historii, appuyez prostota na przycisku naklejki u góry i naciśnij przycisk „Muzyka”Po wybraniu otworzy się muzyczna biblioteka najpopularniejszych hitów Instagrama. To wszystko, wystarczy wybrać dobrą piosenkę, która będzie towarzyszyć Twojej historii i to wszystko. To niezwykle proste!

Udostępnij post w swojej historii

Opublikuj historię na Instagramie

Jeśli nie wiesz Instagram pozwala Ci publikować w swoich StoriesGdy to zrobisz, osoby przeglądające Twoje historie będą mogły wyświetlić ten post i uzyskać dostęp do konta, które go opublikowało. Bez wątpienia jest to idealne rozwiązanie dla każdego, kto chce pokazać post swoim fanom.

Czy chcesz to zrobić? Następnie znajdź post, który chcesz umieścić w swojej historii stuknij ikonę poziomu papieru, a następnie wybierz Dodaj wpis do historiiTak łatwo!

Zmień czcionkę i kolor tekstu

Zmień kolor i czcionkę swoich historii na Instagramie

Czy napiszesz tekst do swoich historii na Instagramie? Pamiętaj więc, że możesz zmienić zarówno czcionkę, jak i kolor. Po napisaniu tego, co chcesz napisać (ale przed) rodzaj Poczta), naciśnij kolorowy okrągły przycisk u góry ekranu zmienić kolor tekstu.

Chcesz użyć bardziej przyciągającej uwagę czcionki? Następnie wciśnij przycisk „A”, który pojawia się obok kolorówDotknij go wiele razy i zobacz wszystkie czcionki dostępne na Instagramie.

Spraw, aby Twoja historia była interaktywna

Jedną z najlepszych wskazówek dotyczących Instagram Stories jest dodaj interaktywne naklejkiW tej sieci społecznościowej znajdują się naklejki do tworzenia ankiet, zapytań lub pytań subskrybentów. Jeśli chcesz wzmocnić swoją społeczność i wchodzić w interakcje z ludźmi, świetnym sposobem na to jest użycie tych zabawnych naklejek.

Rysuj obrazy w swoich historiach!

Jak rysować obrazki w opowiadaniach na Instagramie

Jeśli chcesz nauczyć się projektować na Instagram Stories, zdziwisz się, jakie to proste. Ponieważ? Ponieważ wystarczy zrobić zdjęcie w tle, które chcesz narysować lub przesłać obraz, gdy chcesz opublikować historię i naciśnij przycisk, który pojawia się obok litery „Aa”, aby narysować to, co chceszWszystko zależy od Twojej kreatywności!

Jak umieścić tekst w swoich historiach na Instagramie?

Tekst w opowiadaniach na Instagramie

Dodanie tekstu do relacji na Instagramie jest bardzo łatwe. Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to kliknąć przycisk w lewym górnym rogu ze swoim zdjęciem profilowym, aby dodać historię. Wtedy musisz dotknij liter „Aa” w prawym górnym roguSkończone! Po kliknięciu możesz umieścić dowolny tekst w swoich opowiadaniach na Instagramie. Jak mogłeś zauważyć, jest to bardzo prosty proces.

Uzyskaj dodatkową pomoc

Rozszerzenie dla Androida

Chcesz wyróżnić się na Instagramie jak nigdy dotąd? Następnie użyj aplikacji, która pozwala tworzyć wspaniałe historie. Rozwijaj m.in. ma ponad 250 szablonów i mnóstwo zaawansowanych narzędzi do opowiadania historiiPobierz tę aplikację za darmo, klikając przycisk poniżej tych wierszy.

Pobierz Unfold ze sklepu Google Play

Jak pobrać swoje historie na Instagram

Na Instagramie proces przesyłania swoich historii jest naprawdę łatwy. Robiąc zdjęcie lub film, możesz dotknij przycisku strzałki u góry ekranu, aby natychmiast zapisać historięOczywiście jest to ścieżka, którą powinieneś podążać, jeśli jeszcze nic nie opublikowałeś.

Opublikowałeś już swoją historię? Następnie otwórz go, Stuknij trzy kropki w prawym dolnym rogu i stuknij Zapisz zdjęcieW ten sposób każda historia zostaje zapisana w Twojej kolekcji!

Ukryj historie

Prywatność jest bardzo ważna, zarówno w sieciach społecznościowych, jak i poza nimi. Dlatego istnieje dobra sztuczka na Instagram Stories, aby się tam dostać mieć życie wolne od plotek/zazdrościJeśli chcesz ukryć swoje historie przed niektórymi użytkownikami Instagrama, wykonaj następujące kroki.

Możesz więc ukryć historie na Instagramie

  • Wpisz swój profilten
  • Naciśnij przycisk z trzema strefami w prawym górnym rogu i kliknij Ustawienia.
  • Następnie wprowadź Prywatność Historiaten

Jak ukryć historie na Instagramie

Gotowe! W tym momencie możesz wybierz osoby, przed którymi chcesz ukryć swoje historieTa wskazówka dotycząca historii na Instagramie jest świetna, gdy nie chcesz, aby ktokolwiek widział Twoje rzeczy. Dodatkowo możesz to zrobić w kilka minut. Poufność gwarantowana!

Oczywiście powinieneś również zapoznać się z tym artykułem, który wyjaśnia 5 wskazówek dotyczących robienia lepszych zdjęć na Instagramie. Zobacz także tę listę 9 najlepszych aplikacji do opowiadania historii na Instagramie. Zostań prawdziwym ekspertem!

Dodaj komentarz