11 pomysłów na historie na Instagramie, które sprawią, że zabłyśniesz w tej sieci społecznościowej

Historie na Instagramie to jedna z najzabawniejszych rzeczy w tej popularnej sieci społecznościowej. Musisz jednak dać im mądrego misia, jeśli chcesz przyciągnąć uwagę swoich fanów. Pokażemy Ci dzisiaj z tego samego powodu 11 pomysłów na historie na Instagramie które pozwolą Ci wyróżnić się na tej platformie.

Jeśli szukasz inspiracja do tworzenia oryginalnych historii na Instagramiejesteś we właściwym miejscu. Ponadto otrzymasz świetne pomysły na tworzenie wyjątkowych historii na Instagramie, które sprawią, że zabłyśniesz w tej sieci społecznościowej.

11 pomysłów na historie na Instagramie

Za chwilę zobaczysz listę pomysłów, które możesz rozwijać samodzielnie Historie na InstagramieZobacz to wszystko i pobierz te, które najbardziej Ci się podobają:

Naklejka urodzinowa na Instagram Stories

 • Pomysły na historię urodzinową na Instagramie: Jeśli chcesz pogratulować komuś dnia za pośrednictwem Instagrama, najlepszą rzeczą do zrobienia jest Prześlij zdjęcie osoby, zaznacz je i naklej naklejkę z okazji urodzinNa Instagramie jest wiele naklejek z gratulacjami, po prostu wybierz tę, która najbardziej Ci się podoba i to wszystko.

Naklejki z pytaniami na Instagramie

 • Historie czatów na Instagramie: Czy jesteś znudzony i chcesz rozmawiać z ludźmi? Polecamy użyj naklejki z pytaniem obok swojego zdjęciaja japrosząc ludzi o zrobienie czegoś tak prostego, jak „Czy masz pomysły na uniknięcie nudy podczas kwarantanny?” lub cokolwiek chcesz. Ktoś Ci odpowie i możesz szybko rozpocząć rozmowę.
 • Pomysły na wyszukiwanie historii na Instagramie: Ankiety to kolejne świetne narzędzie do angażowania się w tę sieć społecznościowąJeśli chcesz robić dziwne ankiety, upewnij się, że są one związane z popularnym programem, popularną piosenkarką lub aktualnym tematem sportowym.
 • Kreatywne pomysły na uwagę – Chcesz przyciągnąć uwagę kogoś wyjątkowego? Następny, Prześlij swoje najlepsze zdjęcie za pomocą monitora ognia lub pulsometru aby sprawdzić, czy ta osoba w jakikolwiek sposób zareaguje na Twoją historię na Instagramie. Oczywiście wyniki mogą nie być zgodne z oczekiwaniami (spróbuj pokazać się lepiej na tym zdjęciu).

Historia Instagrama między nami

 • Zachęć swoich znajomych do gry z nami: Dzisiaj jest bardzo popularna gra między nami i na pewno masz kilku znajomych, którzy grają w nią regularnie. Jeśli pobierzesz zrzut ekranu w twojej historii pokazuje kod pokojuJesteśmy pewni, że pojawi się więcej Twoich kontaktów i będziesz mógł bawić się ze swoimi ludźmi.
 • Pomysły na historie na Instagramie, które będą przeszkadzać Twoim znajomym: Prześlij zdjęcie jednego z Twoich znajomych do swojej historii wraz z kreskówką, zwierzęciem lub czymś zabawnym. Użyj naklejki z ankietą i zadaj pytanie „czy to jest podobne?” ” Odpowiedz „Tak” i „Nie”, a zobaczysz, że Twoi fani będą współpracować. Jeśli chcesz przenieść ten żart na inny poziom, pobierz aplikację do kolażu na Androida i utwórz obraz, w którym porównasz swojego przyjaciela z szaloną rzeczą, która przyjdzie Ci do głowy.

Korzystaj z quizów na swoich Instagram Stories Instagram

 • Skorzystaj z quizu, aby tworzyć interakcje na Instagramie: prześlij zdjęcie, serial, film o celebrytach lub cokolwiek chcesz. Następny, umieść quiz z naklejkami z pytaniem na temat, np. „Z jakiego filmu jest to zdjęcie?” ” W ten sposób wejdziesz w interakcję z tymi, którzy znają odpowiedź i zabawisz fanów, jeśli zdjęcie jest interesujące.
 • Poznaj historię korzystania z FaceApp: Bez wątpienia Faceapp stał się jedną z najpopularniejszych aplikacji na platformach cyfrowych. w Prześlij zdjęcie za pomocą FaceApp, ty dobrze się bawię Twoi subskrybenci natychmiast.
 • Zaproponuj Ci piosenki: zrób zdjęcie i prześlij je, a następnie Przewiń do naklejki z pytaniem i naciśnij symbol muzyki na doleW ten sposób ludzie będą mogli sugerować Ci piosenki zamiast odpowiadać na Twoje pytania. Idealny, jeśli szukasz nowej muzyki dla swoich uszu!

Filtry gier na Instagramie

 • Użyj zabawnego filtra: na Instagramie jest wiele filtrów, pobierz historię z zabawną grą, a zobaczysz liczbę interakcjiChociaż jest ich wiele, zalecamy wypróbowanie filtra, który jest typową grą „Czym jestem?”, po prostu przejdź do profilu programisty. @karetsasu i wejdź do sekcji filtra (po jej przejściu).

Pomysły na Twoje historie na Instagramie

 • Szukasz świetnych pomysłów na historie na Instagramie? Cóż, w prostocie jest wielkość. Ponieważ? Ponieważ on po prostu umieść zwykłą okładkę, taką jak ikona lub miniatura w Sugerowanych Stories, aby Twój profil przyciągnął dużo uwagi. Nie potrzebujesz niczego więcej!

Dodaj komentarz